Vossen_Bathrobe Feeling_01

Feeling

Szlafroki Vossen Feeling, to klasyczny krój, ale ze względu na jakość użytych tkanin, to luksus dla ciała i zmysłów.  Szlafrok zapewni wygodę i elegancję zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Najwyższej jakości gruba tkanina od wewnątrz frotowa, z zewnątrz welurowa zapewni przyjemność noszenia i wygodę zarówno po kapieli jak i w domowych pieleszach. Szlafrok wykonany z nawyższej jakości bawełny (100%) gwarantuje miękkość i ciepło. Po bokach przyszyta dyskretna trzystopniowa regulacja paska umożliwia wygodne dopasowanie w pasie na odpowiedniej wysokości. Rozmiary od XS do XXL. Długość 125 cm (XS-XL), 136 cm (XXL). Po bokach wszyte również wygodne kieszenie.

 Vossen_Bathrobe Texas_01

Texas

Szlafrok z kapturem wykonany od środka z frotte, a na zewnątrz z weluru,  zapewnia najwyższy komfort noszenia każdego dnia. Wysoka jakość 100% bawełny sprawia, że szlafrok pieści ciało swoją puszystością,  przyjemnie otula ciało i zapewnia przyjemność noszenia przez wiele godzin. Szlafroki Vossen reprezentują najwyższą jakość, chłonność i komfort dla skóry. Rozmiary od XS do XXL. Długość:100 cm (XS-XL), 104 cm (XXL). Długość: XS-XXL 110 cm

Dallas

Szlafrok wykonany od środka z frotte, a na zewnątrz z weluru,  zapewnia najwyższy komfort noszenia każdego dnia. Wysoka jakość 100% bawełny sprawia, że szlafrok pieści ciało swoją puszystością,  przyjemnie otula ciało i zapewnia przyjemność noszenia przez wiele godzin. Szlafroki Vossen reprezentują najwyższą jakość, chłonność i komfort dla skóry. Rozmiary od XS do XXL. Długość:100 cm (XS-XL), 104 cm (XXL). Długość: XS-XXL 110 cm

Bademantel_rom_detail

Rom

To szlafrok firmy Vossen zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet w stylu kimono. Wykonany w 100% z bawełny pique (struktura gofra), bardzo lekkiej i cienkiej, co sprawia, że idealnie nadaje się do okrycia w ciepłe dni, ale także do zabrania w podróż, jak również zajęcia fitness. Struktura szlafroka powoduje, że po wypraniu nie trzeba go prasować, żeby dalej idealnie wyglądał. Po bokach przyszyta dyskretna trzystopniowa regulacja paska umożliwia wygodne dopasowanie na odpowiedniej wysokości. Po bokach dwie kieszenie w tym jedna z dyskretnym logo Vossen.Rozmiary od XS do XXL. Długość:100 cm (XS-XL), 104 cm (XXL). Dostępna jest także dłuższa wersja tego szlafroka z kolekcji Wellington.

Bademantel_Wellington

Wellington

Długi szlafrok zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet w stylu kimono. Wykonany w 100% z bawełny pique (struktura gofra), bardzo lekkiej i cienkiej, co sprawia, że idealnie nadaje się do okrycia w ciepłe dni, ale także do zabrania w podróż, jak również zajęcia fitness. Struktura szlafroka powoduje, że po wypraniu nie trzeba go prasować, żeby dalej idealnie wyglądał. Po bokach przyszyta dyskretna trzystopniowa regulacja paska umożliwia wygodne dopasowanie na odpowiedniej wysokości. Rozmiary od XS do XXL. Długość:125 cm (XS-XL), 135 cm (XXL). Do wyboru jest również wersja krótsza szlafroka z kolekcji Rom w bogatszej kolorystyce.