Handtuch_dreams

Dreams

Ręczniki te zostały stworzone dla ludzi wielbiących luksus i najwyższą jakość, dają one gwarancję najwyższej absorpcji, zapewniają niezwykłą miękkość i sprawiają, że zadowolą gusta najbardziej wymagających klientów. Kolekcja Dreams to wysoka gramatura ręczników w 100% z bawełny PIMA, dostępnych w 15 modnych kolorach. Dla podkreślenia wyjątkowości front ręcznika 50/100 posiada elegancki tkany emblemat z logiem firmy. Delikatna bordiura, a także logo nie kurczą się podczas prania nawet powyżej 60 ºC. Wszystkie rozmiary ręczników posiadają wygodne uchwyty do zawieszenia. Do kolekcji oferujemy w tej samej kolorystyce dywaniki łazienkowe Dreams

Paris_Detail_01

Paris Supersoft

Jest to bardzo elegancka kolekcja, która pokazuje obok pełni efektywnych walorów wytłaczanej bordiury równie elegancki wzór. Bordiura inspirowana parkanem pałacu w Wersalu podkreśla wyjątkową, welurową miękkość tego jedynego w swoim rodzaju ręcznika.

Został on wykonany z najwyższej jakości bawełny, która czyni kolekcję Paris super miękką i chłonną również jedyną w swojej kategorii wagowej.

 
Handtuch_ViennaStyle

Vienna Style Supersoft

Szczypta wiedeńskiego czaru i posmak niebanalnego bogactwa kolorów, to połączenie, które równoważy interakcje pomiędzy tradycją, a nowoczesnością. Wysokopętelkowa bawełna czesankowa zapewnia niezwykłą miękkość i sprawia, że ręcznik jest bardzo miły w dotyku. Technologia AIRpillow dodatkowo zapewnia maksymalna chłonność. Inspiracją kolekcji Vienna Style jest Wiedeń, a szczególnie pałac królewski Schönbrunn. Logo Vossen wyhaftowane jest na ręcznikach w rozmiarze 50/100 oraz 30/50 jest tego samego koloru co ręcznik. Do kolekcji proponujemy w tych samych kolorach dywaniki z kolekcji Vienna Supersoft

Handtuch_Cult_de_Luxe

Cult de Lux

Unikalna kolekcja ręczników Cult de Luxe to przede wszystkim estetyczna klasa, połączenia elegancji z luksusem. Wybór pośród 15 kolorów, które powstały dzięki inspiracji światową modą. Kolejny atrybut kolekcji Cult De Lux to przyciągająca spojrzenia błyszcząca bordiura, która jest w kolorze reszty ręcznika.

Wyprodukowane ze 100% najwyższej jakości bawełny a dla podkreślenia wyjątkowości front ręcznika 50x100cm posiada elegancki tkany emblemat z logiem firmy.