Badeteppich_Exclusive1

Vossen Exclusive

To nowoczesne wzornictwo i najwyższa jakość produktu. Bogaty wybór kolorystyczny można zestawić z kolekcjami ręczników Vossen. Dywaniki podbite są naturalnym kauczukiem i dzięki temu dobrze trzymają się podłoża, nie ślizgają się, nie odkształcają, nie niszczą podłogi, a w przeciwieństwie do silikonu kauczuk się nie kruszy. Z powodzeniem nadają się na podgrzewane podłogi. Dywaniki antypoślizgowe Exclusive wykonane są ze 100% bawełny najwyższej jakości, zapewniają niezwykłą miękkość i sprawiają, że dywanik jest trwały w użytkowaniu i miły w dotyku, można je prać w pralce w temperaturze do 40 stopni C, a także suszyć w suszarkach  bębnowych. Gwarancją wysokiej jakości jest 3 letnia gwarancja na dywanik Vossen Exclusive.

 
Badeteppich_Dreams1

Dreams

Dywaniki te stworzone zostały dla ludzi wielbiących luksus i najwyższą jakość. Atutem tej kolekcji jest wyjątkowa delikatność, a także delikatny połysk weluru dywaników. Stworzona ze 100% bawełny dająca gwarancję najwyższej absorpcji dla najbardziej wymagających klientów. Do kolekcji dywaników Dreams polecamy w tej samej kolorystyce ręczniki z kolekcji Dreams. Dywaniki można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni C, a także suszyć w suszarkach bębnowych. Dodatkową zaletą jest również, że można używać dywaników przy ogrzewaniu podłogowym. Gwarancją wysokiej jakości jest 3 letnia gwarancja na dywanik.

 
Detail_ViennaStyleS_01

Vienna Supersoft

Dywaniki łazienkowe Vossen, Vienna Style Supersoft, to najnowsza kolekcja w rozmiarze 60/90 w całości wykonana ze 100% bawełny.
Wzór czterech linii daje efekt falowania, z zachowaniem najwyższej jakości i klasycznego stylu.
Bogactwo kolorów, a do tego niezwykła miękkość i maksymalna chłonność, to najwyższe atuty tych dywaników łazienkowych.
Inną zaletą jest przystosowanie do ogrzewania podłogowego, a także prania w pralce.
Dywaniki Vienna Style w szybki sposób odmienią Twoją łazienkę, a pomoże przy tym również możliwość dopasowania w tym samym kolorze ręczników z kolekcji Vienna Style Supersoft.